Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

11 lipca 2021

Dowiedz się więcej o ofercie producenta drzwi wewnętrznych drewnianych.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się 15-letnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju elementów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na rynku spowodował, iż jego fachowcy zapewniają odbiorcom wysoką jakość obsługi klienta i sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale też ich solidność, osiągnięte dzięki wykorzystaniu podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie czterech ideałów: satysfakcji użytkownika, całkowitego komfortu eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – małopolskiego producent drzwi i okien drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się dużą troską o jakość własnych produktów. Oferowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla wymagających klientów poszukujących trwałych oraz całkowicie ergonomicznych produktów. Zapewniają one domownikom wysoki komfort – skutecznie zabezpieczają przed zgiełkiem z zewnątrz i są bardzo dobrą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko zimą, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego wyposaża się je w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich nieprzeciętna, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z surowców najwyższej jakości, wobec tego zachowują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne konsultacje

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć również w obszarze obsługi klienta. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol otrzymuje nieodpłatną konsultację przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że montaż drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zamówienia drzwi drewnianych wykonanych według ich indywidualnego szkicu, znakomicie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale również sposobu wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]