Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

27 lutego 2020

Znajdź drukarki 3D

Jedną z wiodących na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Istotną sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: drukowanie 3D, projektowanie 3D i skanowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: PolyJet, SLA oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, SLS, SLA, FDM i DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, a także jedynym dystrybutorem urządzeń marki Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta aparatów do druku 3D – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście różnych skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert posiadaszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym także tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 1010, Nylon 12 CF oraz inne (elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Prócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla profesjonalistów, biznesmenów i klientów indywidualnych

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do biznesmenów, profesjonalistów oraz reprezentantów przeróżnych sektorów (sprzęt marki Stratasys), jak i użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). CadXpert prowadzi sklep internetowy, udostępnia również showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto chce omówić z ekspertami możliwości technologiczne konkretnego urządzenia z oferty CadXpert, swój projekt bądź jest po prostu zainteresowany procedurą wydruku 3D, powinien przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia też szeroką obsługę posprzedażową: wsparcie merytoryczne i techniczne, opiekę serwisową oraz pogwarancyjną czy przeszkolenie pracowników w obsłudze kupionych drukarek 3D.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń małych oraz średnich firm

Jakie są ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalna drukarka lub skaner kosztują tyle, że nawet nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może je kupić. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w obrębie sektorów, takich jak stomatologia, motoryzacja, odlewnictwo czy medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor sprzętu do druku przestrzennego dynamicznie ewoluuje – wraz z postępem idą innowacyjne technologie oraz możliwości, na które niegdyś było stać wyłącznie ogromne koncerny. W dzisiejszych czasach – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały również niewielkie firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Z roku na roku zmniejsza się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do drukowania przestrzennego są bezustannie ulepszane i modyfikowane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]