Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

9 kwietnia 2019

Środki czystości kupisz na https://verdeavis.pl

Aby utrzymać porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są właściwe sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czystości – usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o eliminacji specyficznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, graffiti, wykwitów pleśni lub osadu z tłuszczów.

Chemia profesjonalna – profesjonalna konserwacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają także na ochronę oraz konserwację powłok w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych czynników. Znajdziemy pośród nich specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do osłony stali przed korozją, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale także nadają im ładny wygląd.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]