Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

24 stycznia 2019

Znajdź celebrytkę na https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, że każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z otworem, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz buntu.
Wielką zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]