Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

25 kwietnia 2019

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty imprezowe – dla kogo?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniej zabawy!

Atuty namiotu imprezowego

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.