Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

26 września 2020

Dalsze informacje o gąsiorze do wina

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal gąsior na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]