Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

22 czerwca 2021

Jeśli chcesz kupić słoiki z kranikiem, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2RJAOx7.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego plusem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]