Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

7 czerwca 2019

Dowiedz się, gdzie kupić akcesoria do alkoholu, wejdź na superbutelki.pl

Samodzielny wyrób alkoholi, kiedyś niezwykle popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (nalewki wyprodukowane na własną rękę są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań, pociąg do eksperymentowania i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę wyrabiają domowe napoje, wybiera nalewki, wino, piwo lub cydr, chociaż nie brakuje też amatorów domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w jakich alkoholach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich balonów, pojemników, rurek czy korków. Ponadto, do każdego rodzaju trunku wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to między innymi kotły i chłodnice, natomiast w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak katalog koniecznych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z alkoholem powinno się stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe jesteśmy w stanie sporządzić samodzielnie. Dużo przyzwoiciej będą się jednakże prezentować butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wstydu podarować najbliższym w charakterze upominku. Osobny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter przyjęcia.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]