Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

11 kwietnia 2022

Sprawdź więcej szczegółów o Flobo - automatycznej obsłudze należności na https://flobo.io.

Przedsiębiorcy stale szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują około stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, zatem bardzo dobrze zda egzamin w szkołach niepublicznych albo językowych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]