Indywidualne rozwiązania oświetleniowe dla automotive i mobility – o OE Industry

17 lipca 2022

Ciekawi Cię oferta producenta oświetlenia dla automotive i mobility? Zajrzyj w to miejsce, żeby uzyskać więcej informacji.

Bardzo ważnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł albo zaniedbanie obowiązku wymiany zbitej lampy może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co często kończący się kolizją. Stosowanie najwyższej klasy niezawodnego oświetlenia jest kluczowe szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień musi zapewnić bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z producentów wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Jakie produkty ma w swoim portfolio polski producent oświetlenia do autobusów z Krakowa?

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, OE Industry produkuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami off-road, specjalnymi czy rolniczymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też stosowane przez niektóre służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które znacząco poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających wiele dni w podróży. A to jedynie część oferty OE Industry.

OE Industry kompleksowe testowanie najnowszych produktów

Kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To doświadczona grupa ekspertów gotowa wcielić w życie pomysł kontrahenta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację produktu. Co ważne, OE Industry udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą drobiazgowych analiz oczekiwań kontrahentów, zaangażowania w kompleksowe testowanie najnowszych produktów oraz budowania kompetentnej kadry fachowców, OE Industry zdobyło pozycję lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Nasze dane teleadresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]