Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

28 marca 2023

Potrzebujesz pokrycia dachowego? Wejdź na https://www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe z blachy powtórnie wypierają z rynku montowane przez dekady standardowe dachówki betonowe czy ceramiczne. Wiele zalet tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejszy ciężar na konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z paru powodów. Przede wszystkim są zauważalnie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża strukturę dachu, a przy tym także ułatwia transport i wyładunek tych modułów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich montaż jest nie tylko prosty, ale i szybszy w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich równe ustawienie zajmuje przeważnie dużo więcej czasu. Inną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do zasadniczo każdej, również bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez problemu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi budynkami, tym bardziej, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się także większą szczelnością. Poza tym łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży wybór blachodachówek i blach trapezowych

By kupić nowoczesne blachodachówki wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, zlokalizowanych w obrębie 4 województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz lubelskiego. Chlubą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, jak również powstawanie porysowań. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, dlatego oprócz swoich produktów dostarcza także akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy okna dachowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych producentów.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08