Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

27 sierpnia 2019

Chcesz nabyć podporę stropową? Odwiedź ten adres

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są wykorzystywane? Dlaczego warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej funkcja

Pośród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy wariant używany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu możliwe jest pokrycie stropu betonem i właściwe jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe wytwarzane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w różnych sytuacjach. Standardowo w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się wysoką trwałością, są również proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, jak również elementy wykonywane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na specjalną wzmiankę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną strukturą, prekursorskimi rozwiązaniami oraz doskonałą jakością. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach wiele firm budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Nasze dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]