Krakowska Kancelaria – prawnicy i radcy prawni z Krakowa

28 kwietnia 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy pomoc związaną z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno podmiotów prawa handlowego, jak i osób fizycznych. W skład zespołu Kancelarii wchodzą radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy, specjalizujący się głównie w prawie rodzinnym, prawie cywilnym, jak również w prawie pracy.

Kancelaria prawna w Krakowie – jakie sprawy prowadzimy

Ogromną część naszej pracy stanowi prowadzenie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym prawem pracy, dochodzeniem odszkodowań oraz sprawami rodzinnymi. Obsługa prawna w tym obszarze polega na stałym kontakcie z Klientem, sporządzaniu pism procesowych i pozaprocesowych, udziale w negocjacjach i mediacjach, a także reprezentacji przed sądami. Występując w imieniu Klientów podejmujemy wszelkie kroki w celu zakończenia sprawy w sposób pozasądowy, co wpływa w szczególności na szybkość zakończenia sprawy oraz zminimalizowanie wydatków związanych z obsługą prawną.

Kancelaria radców prawnych – obsługa i doradztwo prawne firm

Praca Kancelarii koncentruje się też na obsłudze prawnej przedsiębiorców, która obejmuje bieżące doradztwo i opiniowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Charakter obsługi prawnej jest przede wszystkim kompleksowy. Doradzamy naszym klientom w każdej sferze ich działalności, co obejmuje takie dziedziny jak prawo handlowe, administracyjne, pracy czy nawet podatkowe. Chcemy, żeby nasi Klienci czuli się pewnie powierzając nam obsługę prawną swojej spółki, dlatego koncentrujemy się na aktywnym reagowaniu i zapobieganiu, co pozwala niwelować wszelkie negatywne skutki prawne.