Srebrne kolczyki z cyrkoniami

20 marca 2021

Szukasz kolczyków z cyrkoniami? Koniecznie odwiedź ten adres.

Dawniej biżuteria miała za zadanie m.in. pokazać status społeczny. Obecnie służy ona głównie jako dodatek, dopełniający całości. Takie kolczyki z cyrkoniami nie są przewodnikiem energii, zakładamy je dla uwydatnienia charakteru naszej stylizacji. Dla niektórych biżuteria to metoda, by wzmocnić poczucie pewności siebie. Wspomniane już dla przykładu kolczyki z cyrkoniami powinny współgrać z aktualnym samopoczuciem kobiety, która je zakłada. Właściwie dobrana biżuteria bez wątpienia może podkreślać walory naszej urody. Dlatego też kolczyki z cyrkonii są świetnym wyborem, gdyż łączą w sobie elegancję z uniwersalnością.

Rodzaje kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo fanek. Rodzaj zapięcia jest poza koloru i kształtu wyróżnikiem poszczególnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – obecnie najpopularniejsza forma zapięcia. W pełni eksponuje ono ozdobną część wyrobu, w całości ukrywając się w uchu. Najlepiej nadaje się do różnego rodzaju kolczyków z cyrkoniami oraz małych kulek.
  • klips – jest jedynym rozwiązaniem, dla osób, które nie maja przekutych uszu. Abstrahując od różnorodności kształtów, wagi i wielkości, jako elementów dekoracyjnych należy pamiętać, że kolczyk z cyrkoniami jako klips utrzymywany jest poprzez sprężyste dociśnięcie elementów z dwóch stron ucha.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]