Sklep ze srebrnymi kolczykami

18 marca 2019

Szukasz srebrnych kolczyków? Wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki

Kolczyki to najpopularniejszy, a także najchętniej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Swoją popularność zapewne zawdzięczają dużemu zróżnicowaniu wzorów, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie dzisiaj bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najbardziej popularne są z pewnością kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Z jakiego srebra robi się kolczyki

Najczęściej spotkać możemy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro o próbie 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo efektowne jest również też rodowane srebro pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii kolor białego złota i dodatkowo chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest srebro szczotkowane o ciekawej matowej powierzchni oraz srebro oksydowane w kolorze grafitu.

Rodzaje zapięć

To, jakie zapięcie wybrać w kolczykach zależy od indywidualnych upodobań osoby, która je będzie nosić. Na rynku dostępne są dwa rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które z kolei występują w różnych odmianach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Różnorodność rodzajów zapięć pozwala tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]