Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

27 stycznia 2022

Więcej informacji o srebrna biżuteria sklep internetowy.

Jest z ludźmi od tysiącleci i mimo pojawienia się wielu nowatorskich wzorów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest pewnego rodzaju ozdobą ciała i pozwala na wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą kobiety i panowie, maluchy oraz ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory lubimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością to, iż jej używanie pozwala ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak należy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować albo uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy wówczas zarysowań.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]