Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

27 stycznia 2019

Znajdź kolczyki na biglach

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Istotne są bowiem nie tylko ich wzory, ale też względy funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo niewątpliwie rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Z tego powodu wybierając biżuterię warto dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich okażą się najlepszym pomysłem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne i świetnie się prezentują.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla kobiet o dość kanciastej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy ostrości. Świetnie będą także wyglądały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy rzecz jasna zaznaczyć, iż panie o nieco innej twarzy też mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni model.

Kamienie używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – to zależy od ich ceny oraz wyobraźni złotnika. Szczególną popularnością cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i kamieniami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie warto kupić? To sprawa indywidualnych preferencji – niekiedy korzystniej wyglądać będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej zda egzamin minerał syntetyczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]