Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

12 października 2018

Chcesz nabyć pierścionki? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Symbolem ponadczasowej wytworności są srebrne pierścionki. Dodatki zrobione z tego szlachetnego kruszcu powinna mieć w swojej szkatułce każda dbająca o siebie dama. Przekonajmy się więc, czym wyróżniają te piękne pierścionki, stanowiące idealną oprawę kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej modne?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, lecz wtedy srebro jest surowcem elastycznym, mało odpornym na wszelkie uszkodzenia i jako biżuteria może błyskawicznie ulec zniszczeniu. W sklepach dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane ze stopu 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub odrobinę zaszaleć. Te najpiękniejsze okraszone są cyrkoniami, perłami, kryształami, jak również brylantami. Zaletą ozdób wyprodukowanych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się profesjonalne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki wyglądały nienagannie jak najdłużej, nie zapominajmy o ich regularnym nabłyszczaniu.

Gdzie dostaniemy najpiękniejsze srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie jubilerskim dostaniemy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak przepuszczać majątek w tradycyjnych salonach, opłaca się poszperać też w sklepach internetowych, gdzie kwoty są nawet o 25 procent atrakcyjniejsze. Kupimy tam srebrne pierścionki w przeróżnych rozmiarach, okraszone wysokogatunkowymi kamieniami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a w razie potrzeby mamy prawo zwrócić paczkę z powrotem. Takie witryny online to ogromny asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej damy.