Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

21 lipca 2022

Sklep jubilerski Kraków - tu na pewno kupisz wszystko, czego potrzebujesz!

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Teraz entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci można kupić praktycznie wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Plusy odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno złotej broszki, pierścionka lub naszyjnika łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy mamy zamiar nabyć obrączki czy też pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli zaś wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego wymiaru albo sporządzi nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej porady złotnika. Poradzi on nam jak dobrać odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, wskaże popularne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie daje się na ślub, komunię czy imieniny.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii oraz tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale także świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest naprawa zepsutej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce gratulacje, datę, podziękowania albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeśli chcemy podarować komuś oryginalny prezent, ewentualnie mamy swój pomysł na sygnet bądź naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w szkatułce mamy zbędną czy też zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]