Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

30 listopada 2018

Chcesz zamówić kolczyki z cyrkoniami? Odwiedź tę stronę

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy dodatek dla każdej Polki. Tego rodzaju świecidełka doskonale harmonizują się z kolczykami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy więc, jak kupować biżuterię z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, wykazujące znakomite cechy estetyczne. Mienią się w słońcu kryształowym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą wspaniale imitować naturalne brylanty, używane są zatem jako element biżuteryjny. Istnieją także wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez użycie stosownych składników można stworzyć poniższe zabarwienia: błękitny, bordowy, oliwkowy, brązowy. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te szlachetne dodatki są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek, a także naszyjników. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Ogromny asortyment mają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych odmianach i świetnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć upragnioną i piękną biżuterię. Klientki często zamawiają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są także te obficie upstrzone cyrkoniami.