Biżuteria z koralem

7 sierpnia 2019

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, to symbol siły i bogactwa. Wierzy się, iż kamień korala strzeże przed negatywną energią i działa hamująco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini piękna, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci zaś, miał chronić przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie mniej jednak szykowna, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i delikatna, w związku z czym idealnie pasuje do casualowych kreacji, ale i na ważne uroczystości. Koral występuje odcieniach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego właściwości redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie rodzinne, bez stresu.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]