Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

16 listopada 2020

Jeśli chcesz zamówić skrzynkę teletechniczną, powinieneś odwiedzić ten adres.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym mieszkaniu – reguluje to polskie prawo. Na rynku dostaniemy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i poza nimi

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz budynków, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich oraz urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kluczowe przewody – tj. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – modemy TVK, multiswitche. Komponenty w środku skrzynki możemy przyłączyć np. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne wymiary

Ważnym elementem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. Specjalistyczne zasuwy znakomicie spełniają swoją funkcję. To istotne również w mieszkaniu, w którym znajdują się małe dzieci. Nie zapominajmy też o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – do tego celu służą specjalne komory. Na rynku znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]