Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

24 września 2022

Wszystko o dystrybutorze motoreduktorów znajdziesz tutaj.

Powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wysoką żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]